Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Picobong Moka - maksimum korzyści przy rozsądnej cenie 1
Picobong Moka - maksimum korzyści przy rozsądnej cenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy dowiedziałam się, że do testowania dostanę wibrator Picobong Moka, nieco się zestresowałam, ponieważ wcześniej w poszukiwaniu niedrogiej zabawki przyglądałam się wielu różnym i żadna z dostępnych za nieduże pieniądze nie powalała designem ani jakością wykonania. W oczekiwaniu na przesyłkę przejrzałam opis producenta - wyglądał interesująco, więc niecierpliwość sięgała zenitu.

Pikobong Moka

Kiedy wreszcie przesyłka dotarła, z zadowoleniem mogłam stwierdzić, że Moka jest bardzo daleka od tanich zabawek rodem z epoki kamienia łupanego. Zachwycił mnie silikon medyczny wysokiej jakości, tak aksamitny, że samo dotknięcie powierzchni sprawia przyjemność. Pierwsze wrażenie wibrator robi świetne, kształt ze spłaszczonym końcem, lekko podgiętym dla znalezienia tajemnego punktu G, o zaokrąglonych krawędziach od razu pobudza wyobraźnię. Daje się odczuć, że producent pomyślał o wszystkim, nawet kopułka zakrywająca baterie została wyposażona w schodkowy wzorek, który także przyjemnie drażni.

Razem z zabawką dostałam do testów dwa lubrykanty na bazie wody, zgodnie z zaleceniem producenta, trzeba pamiętać, ze silikon medyczny nie znosi tłuszczu w żadnej postaci. Mnie zdecydowanie najbardziej podpasował lubrykant Pjur med ENERGY glide z uwagi na przyjemny zapach, chociaż minusem jest to, że dość szybko zaczyna być lepki. Lubrykant Shunga Toko Cherry z kolei będzie doskonały jeśli nie chcemy zaburzać naturalnych zapachów, ma prawie niewyczuwalny słodkawy zapach i bardzo delikatny smak.

Obsługa Moki jest dziecinnie prosta, aby uruchomić wibrator trzymamy malutki przycisk "+" tak długo aż się uruchomi pierwsza, jednostajna wibracja. Programy obsługuje się za pomocą środkowego przycisku, rozmieszczenie trzech przycisków umieszczonych w dolnej części zabawki jest intuicyjne, miedzy "+" i "-"  znajduje się przycisk zmiany programu, sterowanie jest umieszczone tuż nad kopułką zakrywającą dwie baterie AAA. 

Na minus (chyba jedny) muszę zaliczyć brak baterii w zestawie, ale Picobong rekompensuje ten brak śliczną zawieszką, którą możemy przyozdobić naszą zabaweczkę. Zawieszka ma jeszcze jedną fajną cechę, którą trzeba producentowi zaliczyć na plus - dzięki niej można upewnić chwyt zabawki, która może zrobić się dość śliska. Można także bez obaw używać Moki pod prysznicem, czy stojąc, bez obawy, ze wyślizgnie nam się z ręki...

Moka może pochwalić się dwunastoma rożnymi programami, których natężenie mogłam bardzo płynnie zmieniać - jak dla mnie to w zupełności wystarczy. Moc pieszczot reguluje się równie płynnie w trakcie zabawy, dla mnie również jest ona zadowalająca zwłaszcza jeśli zależy nam na tym aby nie narobić hałasu. Moka jest bardzo cicha i dyskretna, pod kołdrą prawie jej nie słychać.

Wibracje są dobrze rozłożone na płaszczyźnie płaskiego końca, dzięki czemu doznania wewnątrz są dobrze zintensyfikowane, chociaż także zewnętrzne doznania można podnieść używając sprawnie krawędzi zabawki. Kształt wibratora bez problemu umożliwił zarówno znalezienie, jak i owocną stymulację punktu G.

Podsumowując, Picobong Moka była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem zarówno ze względu na jej uniwersalność jak i wygląd oraz wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Do tego cena – szczególnie teraz, kiedy wibrator jest dostępny w letniej promocji - stanowi ogromny atut tej wielofunkcyjnej zabawki, która sprawdzi się doskonale zwłaszcza jako pierwsza w kolekcji :)


Polecam gorąco Picobong Moka i życzę owocnych testów!


Pani Domu

PS. Zamieszczam poniżej zdjęcia z prywatnej kolekcji w celach ściśle edukacyjnych ;)

   

   

 

Komentarze do wpisu (1)

22 sierpnia 2016

Mam i polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Safe Buy
Sklep internetowy Shoper.pl