Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Pierścień na penisa

Pierścienie na penisa, czyli pierścienie erekcyjne (cock rings) mają za zadanie spotęgować erekcję u mężczyzny, w celu osiągnięcia większej przyjemności. Działanie pierścienia opiera się na zwiększeniu ukrwienia członka poprzez zablokowanie odpływu krwi z ciał jamistych. Jest to naturalna i bezpieczna forma wzmacniania erekcji. Członek w pełnej erekcji jest sztywniejszy, co maksymalizuje doznania mężczyzny oraz jego partnerki.

 

W wyselekcjonowanej ofercie sklepu znajdują się doskonałej jakości pierścienie na penisa, których wibracje oraz kształt dobrane są w taki sposób, by zarówno mężczyzna, jak i kobieta mogli czerpać maksimum przyjemności z używania gadżetu. Doskonałym przykładem jest pierścień Je Joue Mio,

https://www.tease.pl/pl/p/Je-Joue-Mio%2C-purple/1060

LELO Tor 2,

https://www.tease.pl/pl/p/Lelo-Tor-2-zielony/691

czy Lovelife firmy OhMiBod

https://www.tease.pl/pl/p/Lovelife-Pierscien-na-czlonka/1298

 

 

 

Pierścienie na penisa, poza swoją funkcją „techniczną”, mogą być także podniecającą ozdobą  członka i bardzo męską biżuterią, jak np. His Ringness The Duke firmy Mystim, wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej o zaokrąglonych krawędziach. Możliwe wykończenia –grawerowane, polerowane lub szczotkowane – nadają pierścieniowi wyjątkowo elegancki charakter.

https://www.tease.pl/pl/p/His-Ringness-The-Duke-51mm-grawerowany/1006

 

 

 

Ciekawym modelem pierścienia na penisa jest ergonomiczny ring JNaja, dostosowujący się do naturalnych kształtów męskiego ciała. Te pierścienie mogą być noszone przez cały dzień masując męskie perineum, co wzmacnia orgazm oraz powoduje wzrost apetytu seksualnego.

https://www.tease.pl/pl/p/Velv-Or-Ring-erekcyjny-JNaja-50mm/291

 

 

Bardzo istotne jest - w przypadku nieelastycznych pierścieni na penisa - dobranie odpowiedniej średnicy pierścienia, by nie był ani za luźny, ani za ciasny. Średnicę mierzymy ponad jądrami, a otrzymaną wartość w milimetrach dzielimy przez 3,14.

Założyć pierścień erekcyjny można przekładając przez otwór pierścienia jądra, a później członek w stanie spoczynku. Następnie pierścień należy nieco mocniej naciągnąć, delikatnie pociągając za jądra i członek w dół, a pierścień ciągnąc w górę.

Używając gadżetów erotycznych należy przestrzegać instrukcji producenta – pierścienie na penisa mogą się między sobą różnić sposobem zakładania i użytkowania, mogą mieć również szczególne wymagania dotyczące stosowanych lubrykantów.

W sieci można znaleźć wiele niepokojących wieści na temat korzystania z pierścieni erekcyjnych, dlatego w sklepie TEASE wszystkie pierścienie erekcyjne pochodzą od sprawdzonych producentów, gwarantujących najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania, przy przestrzeganiu instrukcji.

Zachęcam do testowania dostępnych pierścieni oraz komentowania ich po wypróbowaniu,

Ula 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Safe Buy
Sklep internetowy Shoper.pl